Новини
18.04.2006 Одеський міський голова запропонував депутатам підписати Меморандум

Запропонований документ має назву  „Меморандум про співпрацю заради злагоди і процвітання Одеси”. Його вже підписали депутати обрані за списками блоку „Наша Одеса”. Схвально поставилися до цієї ідеї і новообрані депутати від інших партійних фракцій.

Напередодні другого засідання першої сесії Одеської міської ради V скликання, під час якого депутатський корпус має  сформувати фракції і постійні комісії, затвердити новий склад виконавчого комітету і обрати секретаря Ради, Одеський міський голова Едуард Гурвіц виступив з ініціативою підписання „Меморандуму про співпрацю заради досягнення суспільної злагоди і процвітання Одеси”.

Як стало відомо, зміст меморандуму буде запропонований для ознайомлення і підписання усім новообраним депутатам ще до того як перша сесія Одеської міськради відновить свою роботу.

Тим хто підпише згаданий документ запропоновано „зробити гідний внесок  у розвиток та процвітання міста, сприяти соціальному прогресу і покращенню умов  життя одеситів, створити умови для практичної реалізації програмних положень, які містяться у передвиборчих програмах міського голови, політичних партій і блоків, представлених у міській Раді, забезпечити ухвалення  розумних і виважених рішень  в інтересах усіх одеситів, використовувати Одеську міськраду  не як місце для політичної боротьби і з”ясування міжпартійних стосунків, а виключно для сприяння економічному і соціальному прогресу нашого міста”.

Меморандум передбачає сприяння  депутатського корпусу у вирішенні різноманітних програм. Планується, серед іншого, розробити і прийняти сучасний генеральний план Одеси, створити єдину базу земельних ресурсів міста, оновити комунальний транспорт, побудувати загальноміську мережу автомобільних паркінгів, локальні мережи швидкісних трамваїв через північну та південну частини міста.

В рамках міської  програми  „Житло для одеситів” заплановано створити систему соціальної іпотеки житла.   В Одесі буде утворена заповідна зона  в межах історичної зони „Порто – Франко” та встановлений спеціальний екологічний режим. В усіх школах мають з”явитися комп”ютерні класи та створена єдина інформаційна система. Під час будівництва нових житлових комплексів передбачається проектування і будівництво  шкіл і дошкільних закладів.

Меморандум також передбачає „запровадження цільових програм  медичного обслуговування  ветеранів війни, інвалідів, чорнобильців,  афганців, дітей-сиріт, дітей і матерів”.

Перспективи для розвитку матиме і сімейна медицина.

За сприяння депутатського корпусу в Одесі будуть розвивати економічні, наукові, культурні, спортивні та інші зв”язки в форматі взаємовигідної співпраці з містами побратимами, іншими містами та міждержавними об”єднаннями. 

Лідери більшості політичних партій та блоків, які представлені у складі новообраної міської Ради, позитивно поставилися до ідеї підписання і дотримання умов згаданого Меморандуму. На їхню думку саме запропонований міським головою документ дозволить уникнути можливого політичного протистояння у сесійному залі.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X