Новини
19.04.2006 ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЙОГО БЛАЖЕНСТВА БЛАЖЕННІШОГО МЕФОДІЯ,

МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ УКРАЇНИ, ПРЕДСТОЯТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Цей день, що його створив Господь, зрадіймо й звеселімося у нім!

Cенс кожного шляху полягає у його кінцевій меті. Сьогодні сягнув своєї кінцевої мети – світлого свята Воскресіння Христового – й шлях Великого Посту, яким ми йшли протягом останніх тижнів. Коли людина, що живе життям Церкви, прагне якимось чином висловити стан найбільшої радості, вона говорить про радість пасхальну. І справді, кому з православних християн невідома ця невимовна радість, яку він відчуває у собі в цей день як запоруку, маленьку частку тої вічної  радості, котру він може осягнути у небесних оселях! Щедро обдаровує нас Господь Своєю благодаттю, і в міру наших зусиль, які ми приклали протягом цього Посту, вмістять радість про Нього наші серця.
Ми називаємо Пасху Святом свят та торжеством торжеств, і це не лише красиві слова. Православ’я – релігія радості, і свято Христового Воскресіння якнайкраще висловлює суть нашої віри, суть нашої надії. Навіть пам’ять про це звільняє нас від суму та змінює наше життя, а якщо до нашої душі приходить радість про Воскреслого Господа, то ми отримуємо здатність змінити, виповнити світлом й життя людей, що нас оточують.
Від повноти серця говорять уста (Мф.12,34), і я щиро бажаю всім вірним чадам нашої Церкви, аби пасхальна радість назавжди увійшла у ваші серця, та щоб повнота цієї радості дозволила вам щедро ділитися нею зі своїми ближніми.
Отже, сенс шляху – у його меті. Житимемо по правді Божій, житимемо так, аби осягнути нам кінцеву мету – вічну радість життя у Христі. Радістю один одного обіймемо!

Воістину Воскрес!
МЕФОДІЙ

Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви

http://www.uaoc.info/ua/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X