Новини
20.04.2006 До УАПЦ в Одесі перейшов колишніх священик УПЦ КП

Відповідний Указ про прийом о.Ярослава Бугринця до кліру духівництва УАПЦ вже підписав Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, Блаженнійший Мефодій. Священик ще донедавна були у складі Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

„Зробити такий крок мене примусили нестерпні умови створені під час служіння у Кафедральному Соборі Різдва Христового УПЦ КП. Вже два місяці мені не видавали зарплати. Мене позбавили навіть можливості служити Літургію, бо у дні служіння хор не викликали, не було і послушників. Якщо немає паламаря та послущника – тоді священик, за церковними канонами, не має права звершувати Літургію.
Прихожани згідні піти за мною, навіть якщо доведеться служити під відкритим небом. Тим часом, практично жоден з членів двадцятки Кафедрального Собору Різдва Христового не відвідує Служби Божі і не беруть участь у житті православних християн.
Зроблю все можливе для збереження громади та щоденної молитви”, розповів в інтерв”ю єпархіальній прес службі УАПЦ в Одесі о.Ярослав Бугринець.

Указом, який підписав Блаженнійший Мефодій, митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ – протоієрея, о.Ярослава Бугринця нагородили правом носіння хреста з прикрасами. Під час зустрічі Предстоятеля УАПЦ з о.Ярославом – Блаженнійший запевнив, що буде робити все можливе для зміцнення духовності та міжконфесійного миру.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X