Новини
20.04.2006 о. Анатолій Кореньков – новий священик УАПЦ в Одесі

„Цим Указом підтверджую, що ієрей Анатолій Кореньков, настоятель храму Георгія Победоносця в Одесі, прийнятий в клір Української Автокефальної Православної Церкви згідно поданих прохань.

Іншим Указом ієрей Анатолій Кореньков, священик храму Георгія Победоносця, за ревну службу для добра церкви православної України до дня Святої Пасхи нагороджується правом носіння золотого хреста”, йдеться в Указі підписаному Блаженнійшим Мефодієм, митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ.

о. Анатолій дотепер був священиком Російської Православної Церкви за кордоном.
„У мене були причини для такого кроку. З боку єпископа Агафангела з Російської Православної Церкви за кордоном не було допомоги нашій громаді. Хоча, прохань про підтримку було чимало, реагування належного не було.

Наш храм Георгія Победоносця кілька разів чинила спробу захопити Українська Православна Церква Київського Патріархату. Ми боронилися від них лише власними силами. Суди тривають нині.

Громада нашого храму ухвалила рішення перейти до лона Української Автокефальної Православної Церкви. Предстоятель УАПЦ пообіцяв нам підтримку реальними справами та захистити права православних християн”, сказав о.Анатолій Кореньков.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X