Новини
20.04.2006 Вірні УАПЦ в Одесі прохають захисту

Настоятель храму Георгія Победоносця, священик Української Автокефальної Православної Церкви, о.Анатолій Кореньков звернувся до Суворовського райвідділу міліції Одеси.

Він повідомив, що очолювана ним громада вірних УАПЦ і далі відчуває тиск з боку єпископа УПЦ КП Якова. Група священиків Київського Патріархату робила вже неодноразові спроби захоплення храму Георгія Победоносця.

„Наша громада на сьогоднішній день має Предстоятеля – митрополита Київського і всієї України Блаженнійшого Мефодія, який є нашим Владикою.
Тепер ми виконуємо всі його Укази та розпорядження.
Просимо Вас, щоби дали письмову указівку єпископу Якову, щоби не вчиняв безбожних справ і не сіяв протистояння серед віруючих та духівництва. Зокрема, до нашої громади  приєдналась громада, два священики та послушник Кафедрального Собору Різдва Христового УПЦ КП.
Ми також будемо звертатись до інших правоохоронних органів, до органів прокуратури, СБУ, секретаря у справах релігій та президента України.
Просимо захистити нас  від тиску. Ми не бажаємо протистояння. Наше завдання – молитва за порятунок душ православних християн та духовне збагачення українського народу”, йдеться у листі. 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X