Новини
21.04.2006 Великдень в Одесі зустрінуть урочисто

В Одесі готуються до зустрічі Великодніх свят. З ініціативи управління внутрішньої політики міськради та Координаційної Ради духовно-світської злагоди при Одеському міському голові відкрита виставка церковних писанок.

Тема виставки викликала зацікавлення не лише представників творчого світу, але і регіональних засобів масової інформації.

У виставковому залі управління внутрішньої політики міськради були представлені дерев”яні різні та писані ікони, які є власністю Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, картини на тему українського національного відродження від майстрів з Української Греко-Католицької церкви.

Безпосередньо у приміщенні виставкового залу майстерність писаркарства демонструвала знана в Одесі художниця Зоя Пасічна.

Студентка першого курсу факультету журналістики Одеського національного університету Ганна Костенко, яка допомагала пані Пасічній, наголосила, що писанки з”являються у світ лише після щирої молитви до Бога.
„Писанка, це як тиха молитва. Це теж є певною молитвою перед Богом. Тому, звичайно, на душі у тих хто займається писанкарством має бути духовний спокій. Ти повинен перед тим помолитися і попрохати щоби Він тобі допоміг.
Що саме малюється? Як правило це – символи сонця і неба, національні визерунки”.

Керівник управління внутрішньої політики міськради Наталка Чайчук вважає, що подібні виставки свідчать, що Одеса є містом не лише багатонаціональним, але багатоконфесійним.

„І тут різні конфесії живуть в мирі, спокої даючи розвиватися один одному”, наголосила пані Чайчук.

У відкритті виставки брав участь священик Української Автокефальної Православної Церкви, о.Петро Мартьянов.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X