Новини
26.04.2006 На підтримку української книжки

Обласна державна адміністрація утворила обласну комісію з питання розвитку книговидання та книгорозповсюдження. Відповідне розпорядження №370 від 10 квітня 2006 року «Про організацію в області Указу Прениздента України від 21 березня 2006 року №243/2006 «Про деякі заходи з розвитку книговидавничої справи в Україні» підписав голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков. Очолив комісію керівник апарату обласної державної адміністрації Андрій Бабич. До складу також увійшли голови правління ЗАТ «Херсонкнига», правління обласної спілки споживчих товариств, ВАТ «Херсонська міська друкарня», «Наддніпряночка», директор ПФ «Гувернер», директор видавництва «Айлант» тощо.

Розпорядженням, зокрема, передбачено до 10 травня цього року утворити районні та міські комісії, які, в свою чергу, до 01 серпня цього року розроблятимуть плани заходів щодо створення умов для розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

Крім того, у ІІІ кварталі 2006 року передбачається затвердження районних та міських програм випуску соціально значущих видань.

До 1 вересня 2006 року управлінням з питань внутрішньої політики оласної державної адміністрації буде розроблено проект обласної програми випуску соціально значущих видань державною мовою.

Підготовлено відділом зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації обласної державної адміністрації

Нарешті місцевій владі дали "наганяй" з Києва. Можливо через деякий час у книжкових магазинах ми зможемо побачити не тільки "ABC", "Азбуку", а й українську "Абетку". Гадаю, що українці мають право на власну книжку.
Сподіваємось, що "херсонські мужі" нарешті второпають: існуює сфера не лише бізнес інтересів, а й державних інтересів, одним з яких є державна мова.

Надалі будемо інформувати читачів "Українського Херсону" про виконання указу Президента.

Тарас Дем'яненко
http://kherson.ucoz.ru/news/2006-04-14-51

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X