Новини
28.04.2006 Cоціальне служіння церков в Одесі активізується

Про це йшлося на проведеному 27 квітня засіданні Координаційної Ради духовно-світської злагоди при Одеському міському голові. Це перше засідання Ради, після тривалої перерви, яка була викликана виборами до місцевих органів влади.

Священик о.Олександр Бортник ознайомив присутніх з Великоднім посланням Предстоятеля УАПЦ, митрополита Київського і всієї України, Владики Мефодія. Зі святочними привітаннями зверталися і представники Римо-католицької, Пресвітеріанської церков, Християн віри євангельської.

Голова відділу міжцерковних взаємин УАПЦ в Одеській області,священик- капелан соціального служіння, о. Петро Мартьянов у своєму виступі перед учасниками засідання Ради духовно-світської злагоди наголосив, що „зібрана інформація про святкування Великодніх свят дозволяє говорити, що усі християнські церкви і громади міста Одеси провели різноманітні соціальні акції.

Затверджений наказ Міністра оборони України про запровадження в армії посади „капелан-священик”. Саме тому у перший пасхальний день священики Української Автокефальної Православної Церкви мали нагоду відвідати кілька військових частин Південного оперативного командування і освятили куличі. Військовики одержали благословіння на продовження служби.
Проведена цими днями і зустріч з ветеранами другої світової війни, товариства інвалідів Приморського району Одеси. Представники різних християнських конфесій благословили цих людей. Треба було бачити радість на їхніх очах.
Президент місії „Гедеонові брати” Валерій Зленський, спільно зі священиками УАПЦ, відвідав Одеську обласну дитячу лікарню, де проведений молебень. Діти отримали у подарунок яскраво ілюстровані книжки”.

За словами о. Петра Мартьянова, цього тижня планується відвідати і інші міські спеціалізовані медичні заклади.

Присутня на засіданні начальник управління внутрішньої політики Одеської міськради Наталка Чайчук розповіла присутнім представникам різних християнських конфесій про результати виборів до Одеської міської Ради та підсумки роботи першої сесії нового скликання.

Визначені плани роботи на найближчий час. Зокрема, планується запросити на найближчі засідання Координаційної Ради духовно-світської злагоди при Одеському міському голови новообраних керівників депутатських фракцій міськради, начальників управлінь культури та інформації. Була підтримана пропозиція Президента „Місії морякам” в Одесі Олександра Сорокіна щодо необхідності проведення зустрічі з керівником фракції, яка буде контролювати  питання духовності.

При Координаційній Раді мають утворити секретаріат представників різних християнських церков, який матиме повноваження співпрацювати безпосередньо з керівниками різних депутатських фракцій міської Ради. До наступного засідання Ради духовно-світської злагоди представники різних християнських церков Одеси мають визначити своїх повноважних представників, які будуть у складі секретаріату. 

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X