Новини
29.04.2006 ОКО

Обласний Комітет - об’єднання
“За чесну владу на Полтавщині”

Лег. 22.07.05 № 85, Полтава, проспект Миру, 18, кв. 196, т/ф 52-45-84


17.04.2006 р № 67/ко

Прокурору
Полтавської області
Войцишину В.Д.

Шановний Вікторе Дмитровичу!

Обласний Комітет - об’єднання “За чесну владу на Полтавщині” стурбований дивним і незрозумілим, а головне протиправним відношенням обласної влади до питання обласної дитячої бібліотеки ім. П.Мирного.

Полтавська обласна рада прийняла Рішення від 1 листопада 2005 р. про переміщення обласної дитячої бібліотеки до 31 березня 2006 року у нове приміщення.

Рішення прийнято з порушеннями аб.2. ст. №28 Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, в якому говориться: “ Забороняється переміщення бібліотек без надання рівноцінного приміщення для обслуговування читачів , роботи працівників, збереження фондів”

Приміщення яке вказане у Рішенні обласної ради є нерівноцінне, а головне не відповідає ніяким умовам розміщення бібліотек. Протипожежна служба та санепідемстанція не дають згоди на розміщення бібліотеки цьому приміщенні.

Не дивлячись на рішення ряду судів з питань бібліотеки, начальник управління культури В. Годзенко, прикриваючись Рішенням від 1 листопада 2005 р любими засобами намагається перевезти майно бібліотеки у не відповідаюче вимогам протипожежної безпеки та санітарним нормам, нерівноцінне приміщення, що може потягти за собою не передбачувані в т.ч. і трагічні наслідки.

Такі дії порушують права громадян і у даному випадку 10 тисяч дітей та їх батьків, та спрямовані не на виховання дітей у кращих традиціях української культури, а навпаки потягнуть за собою страшні наслідки; кинуть дітей у наркоманію, комп’ютерні ігри та інше.

Таке відношення чиновників до цього надзвичайно важливого питання для виховання дітей наштовхує на думку про корисливі мотиви у вирішенні питання дитячої бібліотеки.

Просимо Вас провести відповідні до законодавства заходи по припиненню протиправних дій чиновників, а також по відміненню Рішення Полтавської обласної рада від 1 листопада 2005 р. як такого, що прийняте з порушенням аб.2. ст. №28 Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”

На підставі закону “Про звернення громадян” прошу Вас надати відповідь у встановлений законом термін.

За дорученням зборів Комітету О. Шаманенко

http://maidan.org.ua/static/mai/1146115971.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X