Новини
29.04.2006 В Одесі очікують представницьку делегацію інвесторів з Ізраїля

Гості з ІзраїляПропозиції  співпраці з Ізраїлем обговорили на зустрічі Одеського міського голови Едуарда Гурвіца  з делегацією Асоціації сприяння розвитку  і співпраці „Ізраїль – Україна і країни СНД”.

Президент Асоціації Леон Табаков передав Одеському міському голові привітання від мера Хайфи. Він високо оцінив результати перебування в українському причорноморському місті групи ізраїльських підприємців, які брали участь у цьогорічних святкуваннях з нагоди Дня Одеси. Саме тоді вдалося налагодити чимало взаємовигідних контактів.
Стало відомо, що цього року з Ізраїля в Україну приїде ще одна група поважних гостей, яка шукає можливості інвестування у розвиток сільського господарства. Крім Одеси інвестори мають намір відвідати Київ, Донецьк та Херсон. Вони візьмуть участь і у бізнее-форумах.

„Після проведення у листопаді 2005 року засідання міжурядової комісії з економічної співпраці між Ізраїлем і Україною були визначені перспективи співпраці і підписаний двосторонній Меморандум. Обидві сторони висловили готовність співпрацювати у галузях екології, комунікації та зв”язку, будівництва, медицини, сільського господарства та фармакології.
Після підписання Меморандуму провели кілька „круглих столів” в рамках співпраці з Ізраїльським інститутом експорту.
Є усі передумови для активізації двостороньої співпраці та відновлення дружніх зв”язків між містами-побратимами Одесою та Хайфою”, сказав Президент Асоціації сприяння розвитку  і співпраці „Ізраїль – Україна і країни СНД” Леон Табаков.

Зустріч у мерії ОдесиНачальник департаменту зовнішніх зв”язків Одеської міськради Олег Долженков, під час спілкування з працівниками місцевих ЗМІ, висловив задоволення тим фактом, що останнім часом спостерігається значна увага з боку іноземних інвесторів, зокрема ізраїльських, до можливостей інвестування у різноманітні проекти в Одесі. „Тут можна досить ефективно використовувати і наші побратимські зв”язки з Хайфою. Ця ідея була обговорена під час проведеною зустрічі. Передбачається, зокрема, що між Одесою і Хайфою буде створена міжмуніципальна комісія та торговельна промислова палата.
Крім цього наші ізраїльські гості привезли пакет пропозицій присвячених використанню новітніх технологій у сільському господарстві, у будівництві очисних споруд тощо”.
Одеський міський голова Едуард Гурвіц пообіцяв гостям з Ізраїля, що інвесторам, які матимуть бажання вкладати гроші у реалізацію перспективних проектів та  працювати в Одесі – будуть створені усі належні сприятливі умови для пошуку партнерів.
 
Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X