Новини
05.05.2006 Предстоятеля УАПЦ прийняли у мерії Одеси 5 травня проведена зустріч Блаженнійшого із заступником Одеського міського голови Тетяною Федірко.
Предстоятель УАПЦ розповів про своє бачення творення в Україні Помісної Православної Церкви. Він запевнив, що Українська Автокефальна Православна Церква і далі буде поза політикою та робитиме все можливе для духовного відродження українського народу.
„Влада змінюється, а церква є постійно. Наша основна ціль – примирити три гілки православ”я в Україні, щоби ця рана не кровоточила.
Ми вели переговори з Главою УПЦ КП Філаретом. Вже стояли майже на порозі з”єднання, але він вирішив не об”єднатися а „з”їсти” нашу церкву.
Зараз ми розпочали переговори з митрополитом Володимиром (Сабоданом). Амбіцій у нас немає. Але, основна наша платформа – ми хочемо, щоби Помісна церква України мала центр у Києві”, сказав митрополит Київський і всієї України.
Тетяну Федірко Предстоятель УАПЦ нагородив орденом  „За відродження духовності народу” та подарував на згадку книжку „Проблеми української релігійної свідомості”. 
Стало відомо, що орденом УАПЦ Св.Андрія Первозванного Глава Церкви нагородив і Одеського міського голову Едуарда Гурвіца.
Предстоятелю УАПЦ від мерії Одеси подарували яскраво ілюстровану книжку про історію та сьогодення причорноморського міста.
У зустрічах проведених в Одеській міськраді брав участь єпископ Житомирський, вікарій Київський УАПЦ, Владика Богдан та адміністратор УАПЦ в Одеській області, о.Володимир Клебан.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X