Новини
07.05.2006 Біля лікарні для ВІЛ інфікованих в Одесі освячений хрест

Хрест встановлений на честь початку духовної опіки духівництва УАПЦ над Одеським обласним стаціонаром центру ВІЛ-СНІД та заснування Хрестовоздвиженського чоловічого скиту.

Приміщення скиту та хрест, з благословіння Предстоятеля УАПЦ, освятив єпископ Житомирський, вікарій Київський, Владика Богдан у співслужінні о. Олександра Філіппова.

Владика Богдан відслужив водосвятний молебень та мав спілкування з лікарями стаціонару. Він відвідав палати хоспісу та побажав хворим якнайшвидшого духовного та фізичного зцілення.

„Мені дуже приємно бачити наскільки дружньо працює духівництво УАПЦ в Одеській області. Той факт, що до лона нашої церкви нині переходять священики з інших конфесій є надзвичайно добрим показником і оцінкою роботи. Слава Богу, що праця ця є на користь Церкві і  спрямована, зокрема, на опіку над людьми хворими фізично та духовно”, наголосив в інтерв”ю єпархіальній прес службі Його Преосвященство, Владика Богдан.

Цього дня у кабінеті завідуючого відділенням обласного стаціонару для хворих на ВІЛ-СНІД відбулася дружня бесіда з головним лікарем центру Станіславом Сервецьким.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X