Новини
07.05.2006 Митрополит Мефодій: „Завдання нашої церкви – сіяти мир і порозуміння між православними в Україні”.

Про це сказав на прес конференції в Одесі Предстоятель УАПЦ, митрополит Київський і всієї України, Блаженнійший Мефодій.
„І УПЦ МП і УПЦ КП мають набагато краще матеріальне становище ніж наша Українська Автокефальна Православна Церква. Хоча, якщо по правді говорити, наша церква є єдиною справжньою Українською Православною Церквою, яка на вівтар Богові і Україні принесла чимало жертв. Але, УАПЦ завжди була мирна. Ми все робимо, щоби виникло порозуміння між розділеним Православ”ям в Україні”, сказав Глава УАПЦ.
Митрополит Київський і всієї України наголосив, що прихавши до Одеси був вражений тим, що УАПЦ має такий гарний будинок храму Юрія Переможця. „Ми впевнені, що пройде короткий час і кількість наших громад на Одещині буде зростати. Наші люди сильні духом. Ми готові долати і брак коштів і брак порозуміння з боку влади, іноді відверту зневагу з боку різних конфесій.
Поступово люди починають розуміти, що не варто міняти добро і християнську любов на будь що. В Одеській єпархії все йде правильним шляхом”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X