Новини
07.05.2006 Предстоятель УАПЦ привітав прихожан храму Воскресіння Христового

7 травня, у третю неділю після Пасхи, коли у церквах православних згадують святих жон мироносиць, до храму Воскресіння Христового у с.Жовтень, Біляївського району, Одеської області завітав Предстоятель УАПЦ, митрополит Київський і всієї України, Блаженнійший Мефодій. Його супроводжував єпископ Житомирський, вікарій Київський, Владика Богдан.

Парафіяни зустрічали шанованих гостей біля храму. Предстоятелю піднесли хліб з сіллю. Обласний благочинний УАПЦ о.Михайло Кушнір підніс Блаженнійшому хрест.

Митрополит Київський і всієї України Української Автокефальної Православної Церкви звернувся зі словом привітання до присутніх цього дня у храмі Воскресіння Христового:
„Дякую за можливість мати зустріч з вами лицем до лиця, відчути вашу відданість церкві православній, вашу безмежну любов до нашої святої зкмлі і нашого благочестивого українського православного народу. Ми збираємося щоби вознести наші молитви. Це основне наше завдання. І я безмежно радий разом з вами спільно піднести молитви до нашого Спасителя.
Жоден народ на цій  кулі не має такої багатої землі, таких працьовитих людей. Будемо молитися щоби Господь, який все може, відніс нас до кращого життя, утвердив нашу державу, щоби ми в ній були не пасинками а справжніми дітьми. І якщо наші молитви будуть щирими – тоді без сумніву Господь почує їх.
Найбільше для нас потрібна не економічна, військова міцність а духовна єдність. Коли ми будемо відчувати лікоть один одного, коли ми відчуємо себе великим народом, тоді все в нашому житті зміниться на краще.
Будемо і на цій Літургії прохати, щоби усі ті Святі, яких народила наша земля, які є кров”ю і духом нашого народу, осилили їх біля Престолу Божого і щоби наша праця завжди давала плід стократний – добра, любові і правди”.

Серед прихожан храму Воскресіння Христового сьогодні була і велика група військових з навколишніх частин Південного оперативного командування Збройних Сил України.

Предстоятель УАПЦ цього дня нагородив медалями та відзнаками велику групу прихожан храму Воскресіння Христового. Блаженнійший Мефодій мав тривале спілкування з віруючими та сказав чимало добрих слів про храмовий хор. За Його словами, „цей невеликий, але надзвичайно талановитий хор, потребує особливої відзнаки”.

Після нетривалої дружньої трапези Предстоятель УАПЦ відбув до Києва. Духівництво УАПЦ в Одеській області щиро дякувало Блаженнійшому  та Владиці Богдану за приїзд та висловлювало надію на продовження таких зустрічей.

Адміністратор УАПЦ в Одеській області, о.Володимир Клебан переконаний, що візит до Одеси Глави церкви буде поштовхом для розвитку та зростання духівництва і прихожан Української Автокефальної Православної Церкви в регіоні.  

Пропонуємо подивитися фоторепортаж

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X