Новини
17.05.2006 „Християнство у мистецтві одеських художників” Виставка під такою назвою працює у приміщенні виставкового залу управління внутрішньої політики Одеської міськради.
У виставці беруть участь як заслужені, з великим досвідом священики, так і молоді творці мистецтва.
Тут представлені роботи одеських художників Віктора і Володимира Єфименка, Юрія Корбана, Ірини Курилко, Леоніда Косигіна, Євгена Сивоплясова, Олексадра Тютюлюка.
У відкритті виставки брали участь священики Української Автокефальної Православної Церкви о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник.
„Християнство завжди було джерелом натхнення для художників. Нажаль, на протязі достатньо тривалого часу нашої історії, внаслідок ідеологічних міркувань, художники були практично позбавлені можливості звертатися до подібного роду мотивів. Після відновлення Україною незалежності зацікавлення до подібної тематики є цілком зрозумілим. Разом з цим, склалася дивна ситуація: з одного боку втрачені певні канони  розробки міфологічних і християнських сюжетів, але, з іншого боку, це відкриває шлях  для кардинально нових творчих рішень, для появи робіт, які за духом і технікою  відображають ситуацію 21-го століття.
Одночасно із втратою традиції звернення до християнства у живописі прийшла у занепад  і традиція – прикрашати інтер”єр дому картинами, особливо християнського змісту”, наголосила на відкритті виставки „Християнство у мистецтві одеських художників” начальник управління внутрішньої політики Одеської міськради Наталка Чайчук.
Виставка „Християнство у мистецтві одеських художників” буде відкрита для глядачів до кінця травня поточного року.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X