Новини
21.05.2006 В Одесі молилися за тих хто помер від СНІДу. З нагоди Міжнародного дня боротьби з поширенням ВІЛ СНІДу священики Української Автокефальної Православної Церкви о.Михайло Кушнір, о.Ярослав Бугринець, о.Анатолій Кореньков та о.Олександр Філіппов відслужили молебен за спокій і порятунок душ тих хто вже помер від СНІДу.
Молебен  відслужили біля хреста встановленого з нагоди початку місійної праці духівництва УАПЦ для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД, який нещодавно, з благословіння Предстоятеля церкви, Владики Мефодія освятив єпископ Житомирський, вікарій Київський Богдан.
„Всі наші фізичні недуги, біди і негаразди, які маємо на землі, є причиною нашої гріховності. Тому, дорогі у Христі браття і сестри, гріх – це найстрашніше зло на землі.
Без Бога людина не здатна подолати гріх.
Як нам зупинити чуму 21 століття? Маємо не порушувати правила дані Богом для нашого життя. Ми не будемо здатні зупинити покарання за гріх. Жодними лікарями. Ми зможемо це зробити лише праведним життям.
Ми маємо щодня молитися за тих хто пішов у вічність з хворих від СНІДу. Може хтось не має рідних і немає кому помолитись. Не повинні забувати про таких людей. Їм нині повинні не знаки на цвинтарях чи пам”ятники. Доя них головне молитва. Нехай Господь простить їх”, сказав у зверненні до присутніх на молебні о.Михайло Кушнір.
На молебні були присутні волонтери від кількох громадських організацій – „Життя плюс”, „Карітас” (УГКЦ). Цього дня група волонтерів організувала прибирання території навколо обласного стаціонару для ВІЛ інфікованих.
З духівництвом УАПЦ спілкувався цього дня і завідувач лікарні. Мова йшла про подальші шляхи співпраці медиків та Української Автокефальної Православної Церкви. 
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X