Новини
12.11.2004 Союз православних громадян України назвав тих, хто не віддасть голосу за Януковича, „зрадниками Православної Церкви”

  КИЇВ – У заяві Союзу православних громадян України, оприлюдненій 11 листопада під назвою „Результати першого туру – все ж перемога Януковича”, продовжується відкрита агітація за провладного кандидата, даються поради як домогтися його перемоги і заперечується перемога В. Ющенка.

  „Ніщо не завадить В. Януковичу перемогти, якщо він... зробить реальні кроки на підтримку святої справи російсько-українського братства, офіційного статусу російської мови і канонічного Православ’я (запровадження Основ православної культури в школах), надання УПЦ (МП) ефірного часу в прайм-тайм, припинення підтримки розкольників”, – йдеться у заяві.

  Також члени Союзу православних громадян України вважають, що прихід до влади Віктора Ющенка – це „Україна в НАТО, ... переслідування канонічного Православ’я”.

  Наприкінці заяви міститься заклик до вірних УПЦ (МП) прийти 21 листопада на вибори, бо в іншому випадку „кожен росіянин зраджує свій народ, українець теж зраджує свій народ, що стоїть на стражі Православ’я і святої Русі”.

  Союз православних громадян України переконаний в тому, що перемога Віктора Ющенка стане початком переслідування Православ’я, однак заяви самого кандидата у Президенти свідчать про протилежне.

  По-перше, Віктор Ющенко не приховує того, що є віруючим Православної Церкви. По-друге, 27 жовтня він заявив, що Церквам в Україні буде гарантовано рівні права і повну свободу пастирського служіння, а громадянам забезпечено дотримання прав на свободу віросповідання. Про те, що В. Ющенко не має наміру переслідувати УПЦ (МП), свідчить і його нещодавній візит до Предстоятеля цієї Церкви Митрополита Володимира (Сабодана) і їх розмова, що проходила в атмосфері взаєморозуміння. По-третє, у своїх промовах Віктор Ющенко переконливо доводить, що усі громадяни України, незалежно від того, якою мовою вони спілкуються, матимуть рівні права. Що ж стосується Росії, то у програмі В. Ющенка наголошено, що стосунки з нею будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.

  На світлині зі сайту "Єдіноє отєчєство": так Союз православних громадян бачить майбутнє України у разі перемоги В. Ющенка

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;3564/
http://www.otechestvo.org.ua/obrashenia/2004_11/ob_11_02.htm
http://www.razom.org.ua/ua/static/programme/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X