Новини
28.05.2006 Україна відзначила День Ангела Предстоятеля УАПЦ
Блаженнійшого цього дня вітали священики УАПЦ з Тернопільської та Львівської областей. Одесу тут представляли о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник.
Вони передали митрополиту Київському і всієї України найкращі побажання від адміністратора о.Володимира Клебана та вірних УАПЦ на Одещині, подарували Блаженнійшому різну дерев”яну ікону Миколая Чудотворця. 

Вислухавши привітання Блаженнійший звернувся до присутніх у храмі:
„Ви всі знаєте, що наша церква переживає не кращі часи. Але, вдячний вам, що не дивлячись на усі перешкоди, ви прийшли висловити відданість нашій істинній Українській церкві.

Навіть у ці хвилини ворог не дрімає.
Щойно з Верховної Ради позвонили і спитали нашого канцлера о.Богдана чи я отримав запрошення на відкриття сесії? Нажаль, запрошення загубилось. Всі запрошення приходять на адресу Свято-Андріївського Собору, але там, на нашій території, дехто розмістив свої спальні корпуси. Приходять туди листи і вони ніколи до нас не доходять.

Не дивлячись на дуже насичений графік поїздок різними областями України я приїхав сюди, щоби розділити з вами радість, яку Бог послав мені. Я отримав ім”я  на честь Рівноапостольного Мефодія.

Мушу констатувати, що у державнім і церковнім житті підлота розквітає. Обдурюють священослужителів і простих людей. Галасуючи про свою любов нібито до України і Української Церкви нинішні чиновники  реально доводять, що це не правда. Усі ми мали б вже зрозуміти. 15 років одна і та ж брехня.
І цілий час ми її визнаємо.

На нашу радість, є в Україні люди, які не йдуть за сліпцями. Є священослужителі, які своє життя хочуть покласти на вівтар своєму благочестивому православному народу. Їм моя подяка. У Євангелії не сказано, що Церква Христова буде у славі. Вона завжди буде гонима. „Мене гнали і вас будуть гнати”. Хіба це не зрозуміло? Церква не від світу цього.
Якщо ми не пускаємо той світ, який переповнений злом, той світ буде проти нас, бо він прагне загасити свічку правди. Ми якраз їм і заважаємо.

Я вірю, що наша УАПЦ є справді істинною Христовою церквою. Закликаю вас триматися за нашу спасительну церкву, бути відданим їй і пам”ятати слова Господа Ісуса Христа „Не бійся мале стадо. За те, що вірні Мені у малому наслідують і велике – життя вічне”. За це і будемо триматись.

Закликаю вас не звертати уваги на хвилі насильства і обману, які сипляться з екранів телебачення, радіоефіру та газет, проти мене особисто і проти цілої нашої церкви. Залишайтеся відданими і ви побачите, що час нас виправдає, бо Бог не в силі, а Бог у правді. Правда на нашій стороні”.

Блаженнійший Мефодій закликав українців не ділити Православ”я на кілька гілок. „Ми одна нація і повинні мати свою одну Українську Православну Церкву. Це найголовніше завдання для нас. Ми вели переговори про поєднання з УПЦ КП. Але, вони хотіли лише знищити нашу церкву, щоби вона не свідчила про правду Б ожу, про правду знедоленого і зневаженого українського народу.

Нині ж немає у українського народу друзів. Не вірте тим брехунам.
Жоден з народів, який є на кордоні з нашею землею, ніколи не бажав нам добра. Обкрадали нас, мордували, забрали нашу землю і дотепер не віддають. Ніхто нам не має наміру допомагати. Всі хочуть нас знищити. Наше спасіння у нас самих. Маємо зрозуміти, що ми не бидло і ми великий український народ. Маємо захищати свою віру і власну землю”.  

За здоров”я Предстоятеля УАПЦ цього дня молилися біля Чудотворної ікони Божої Матері Тернопільської. Присутні священики співали „Многая літа”.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X