Новини
29.05.2006 Вісті з життя вірних УАПЦ на Тернопільщині З життям вірних Української Автокефальної Православної Церкви у Тернополі мали нагоду ознайомитися священики УАПЦ з Одеси о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник.
Вони мали нагоду вшанувати православні святині у Кафедральному Соборі Різдва Христового. Особливу радість у душі вони відчули після ранкових подячних молебнів у домовій каплиці Блаженнійшого Мефодія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ.

За словами о.Петра Мартьянова, „ми побачили приклад єднання духівництва УАПЦ, яке прагне до творення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви. Особливо вразила жертовна праця священиків УАПЦ о.Богдана Скаськіва та о.Ігора Семирозума. Вони, за підтримки місцевого духівництва, чимало роблять для зміцнення і підтримки громад та вірних Української Автокефальної Православної Церкви у Тернопільській області.

Факт прихильного ставлення до потреб вірних УАПЦ на Одещині свідчить, що вони не байдужі до потреб церкви у всіх регіонах України. Нам було цікаво почути і про здобутки місцевої капеланської служби УАПЦ для військових”.

о.Петра Мартьянова та о. Олександра Бортника вразили і тривалі та дружні зустрічі з мати Предстоятеля УАПЦ, Блаженнійшого Мефодія.

  

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X