Новини
29.05.2006 Паломництво духівництва УАПЦ з Одеси Священики УАПЦ з Одеси о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник, після участі в урочистостях з нагоди Дня Ангела митрополита Київського і всієї України, Блаженнійшого Мефодія, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, здійснили паломництво до кількох православних святинь.

Особливо вразила духівництво краса Свято-Успенської Почаївської лаври та Свято-Духівського чоловічого монастиря. Отець Петро Мартьянов висловив сподівання, що незабаром ці православні монастирі будуть у складі єдиної Помісної Православної Церкви.

Сумно було бачити, що навіть після початку переговорів про єднання між УПЦ Московського Патріархату та УАПЦ є Свято-Почаївській Лаврі досі поширюють книжки з наклепами на митрополита Мефодія і УАПЦ в цілому називаючи її не інакше як „розкольницькою”. Схоже і самі монахи не були обізнаними про відновлення переговорної комісії. Це довели проведені зустрічі і розмови.

Далі о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник мали нагоду відвідати Кременецький жіночий монастир УПЦ МП та викупатися у цілющому джерелі Святої Анни.
Вже повертаючись до Одеси священики УАПЦ відвідали Свято-Миколаївський жіночий монастир у с.Лебедин, Шполянського району, Черкаської області та Кафедральний Собор УПЦ МП у м.Шпола, Черкаської області.

Відвідуючи вищезгадані святині о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортник молились за відродження і зміцнення Української Автокефальної Православної Церкви, за якнайшвидше утворення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.

  

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X