Новини
03.06.2006 Табір „Молода гвардія” в Одесі стане місцем для відпочинку українських дітей Юрій Павленко презентує Концепцію реконструкції дитячого центру „Молода гвардія”.2 червня в Одесі Міністр  України у справах сім”ї, молоді та спорту Юрій Павленко  відкрив сезон оздоровлення дітей у дитячому центрі „Молода гвардія”.

Саме цього дня тут розпочалася і тематична  зміна „У колі друзів”, учасниками якої стали 1000 дітей з різних регіонів України. Серед них діти з малозабезпечених сімей, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, обдаровані діти.

Юрій Павленко повідомив, що дитячий центр „Молода гвардія” готовий до прийому дітей, але в планах є і поступова  реконструкція території та будівель. До роботи з дітлахами тут  будуть залучені найкращі студенти вищих навчальних закладів України ( це зокрема, з Ізмаїльський державний  гуманітарний університет, Херсонський, Житомирський, Чернігівський держуніверситети, Тернопільський та Чернівецький національні університети), які пройшли підготовку за спеціальною програмою і будуть працювати тут ціле літо.

З вересня 2006 року тут планується прийом дітей на тематичні, оздоровчі програми, канікулярні зміни. Орієнтовна кількість  - 400 дітей на зміну. Загалом, протягом чотирьох змін тут матимуть можливість оздоровитися понад чотири з половиною тисячі дітей.

Протягом навчального року для відпочиваючих дітей буде працювати школа – як консультативний центр. 50 відсотків дітей тут будуть перебувати виключно за бюджетні кошти. Путівка до дитячого центру нині коштує 1386 гривень на 21 день.

Міністр сьогодні ж представив журналістам попередній варіант Концепції реконструкції  та розвитку дитячого центру „Молода гвардія”. Цей проект був підготовлений робочою групою, яка протягом двох місяців працювала у дитячому центрі після ухвалення Кабінетом міністрів України рішення про його підпорядкування Міністерству України у справах сім”ї, молоді і спорту. Була проведена повна інвентаризація і виділені кошти на початковий ремонт. В  рамках Концепції реконструкції планується перепланування та реконструкція спальних корпусів, відбудеться повна газифікація приміщень, яка наразі відсутня. Також, планується будівництво аквапарку та спортивно-оздоровчого комплексу, відбудеться повна перебудова дружини.
„Морської”, з метою створення там Центру відпочинку студентської молоді.
 
Будівництво та реконструкція триватимуть за рахунок коштів держави та спонсорських пожертв. З цією метою нині тривають переговори з керівниками великих українських підприємств.
На реалізацію всіх планів, за словами пана Павленка, необхідне значне фінансування у розмірі 40 мільйонів американських доларів.

„Про жодні інвестиції приватних фірм, які потім захочуть собі мати і шматок землі на території дитячого центру, мови бути не може.
Ми зробимо все можливе щоби „Молода гвардія” стала національним державним центром розвитку, оздоровлення і відпочинку дітей з усіх регіонів України”.

Юрій Павленко повідомив, що на проведеній у квітня 2006 року зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем були обговорені питання розвитку „Молодої гвардії”.

„Ми погодилися, що міська влада відмовляється від  планів щодо переведення цього дитячого центру у комунальну власність. Це позицію днями підтвердив, під час зустрічі, і перший заступник міського голови Анатолій Ворохаєв.
Маємо реальну можливість об”єднати  зусилля держави і місцевого самоврядування для відродження дитячого центру в Одесі. Без участі міста і підтримки міського керівництва буде не можливо провести у „Молодій гвардії” повноцінну реорганізацію”, сказав Міністр  України у справах сім”ї, молоді та спорту.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X