Новини
05.06.2006 В Одесі реалізують програму „Європейському місту – європейські дороги”.


Начальник управління транспортного комплексу Сергій Горецький 5 червня під час зустрічі з місцевими журналістамиу малому залі іської Ради  повідомив, що активізація дорожніх ремонтних та будівельних робіт в Одесі викликана планами реалізації міським керівництвом програми „Європейському місту – європейські дороги”. За його словами, такі кроки „транспортників підтримують і надають надію на майбутнє. Перш за все програма має на меті підвищення пропускної спроможності автошляхів”.

Управління транспортного комплексу постійно відстежує стан дорожного покриття на маршрутах і при необхідності ремонту спрямовує необхідні запити до управління дорожного господарства Одеського міськвиконкому.

„Ремонт автошляхів це як і ремонт квартир. Нині робиться все можливе для розробки оптимальних схем об”їздів вулиць де нині триває капітальний ремонт. Інформацію про тимчасову зміну маршрутів постійно друкуємо у місцевій пресі. Розуміємо тимчасові незручності, але слід почекати ще трохи. Або ми це зробимо нині, або будемо робити надзвичайно довго і незручно буде усім”, повідомив начальник управління транспортного комплексу Одеського міськвиконкому Сергій Горецький.

Він наголосив, що в місті нині робиться все можливе і для ліквідації проблеми траспортних заторів, які найчастіше пов”язані з небажанням водіїв дотримуватись існуючих правил. „Вони залишають власні автомашини на вулицях начебто не помічаючи знаків, які це забороняють. Внаслідок цього пропускна здатність вулиць зменшується подекуди у двічі.
Цікавим є такий факт, що виборюючи мандат міського голови Києва Леонід Черновецький через суд домігся скасування розпорядження тодішньої Київської райадміністрації, яке передбачало примусову евакуацію автомашин порушників. Ставши міським головою він вже провів переговори з прокуратурою, головою суду, звернувся до кабміну. Від 26 травня у столиці знов працюють евакуатори”.
Сергій Горецький висловив надію, що і на найближчому засіданні виконкому Одеської міськради так само розглянуть питання про необхідність примусової евакуації автомашин - порушників в місті. „Це значно покращить ситуацію у центральній частині міста”. 

Тим часом, начальник управління дорожного господарства і благоустрою міста Сергій  Подгайний повідомив, що силами підрядних організацій, станом на 1 червня 2006 року, був виконаний величезний пласт роботи присвяченої ремонту міських автошляхів. На вулиці Преображенській трамвайне покриття  будується за новітніми технологіями (з використанням гумових з”єднань). Як наслідок, зокрема, на 40 відсотків зменшиться негативний вплив руху трамваїв на навколишні будинки. Тут планується зробити і експерементальне дорожне покриття із залізобетону. Термін завершення ремонту шляхового покриття на вулиці Преображенській – 15 жовтня 2006 року. Виробник гарантує, що після завершення необхідних робіт у ремонті нового покриття на вулиці Преображенській не буде потреби ще 25 років. 

Загальна площа запущених в ремонт автошляхів складає 342929 квадратних метрів.  У всіх районах Одеси триває і ремонт  міжквартальних проїздів та тротуарів. Цього року міжквартальних проїздів планується зробити на 30 відсотків більше ніж у 2005-му.

Управління дорожного господарства і благоустрою міста започаткувало і реалізацію досить таки цікавого і одночасно важливого проекту покликаного на ремонт внутрішніх дворів у історичній частині Одеси. З наступного тижня такий ремонт розпочнуть у двох дворах на вулиці Новосельського №28 та вулиці Дворянській №17. 

На рогляді управління, серед актуальних і першочергових проблем, є нині питання очищення колекторів для прийому дощової води. На сьогоднішній день замовлено близько 250 нових люків, які будуть встановлені на вже відремонтованих автошляхах. 

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X