Новини
08.06.2006 Священики УАПЦ з Одеси відвідали Київ Священики о.Петро Мартьянов, о.Олександр Бортник, о.Ярослав Бугринець та о.Анатолій Кореньков, послушник брат Василь Тішаков відвідали Київ і мали нагоду зустрітись з Предстоятелем УАПЦ, Блаженнійшим Мефодієм.
Під час проведеної розмови, у якій брав участь і вікарій Київський, єпископ Житомирський Владика Богдан, йшлося про перспективи розвитку Української Автокефальної Православної Церкви.
Вирішені організаційні питання. Священики отримали від Блаженнійшого Укази. Зокрема, протоієрей Михайло Кушнір призначається капеланом УАПЦ для військових частин Південного оперативного командування Збройних Сил України. Протоієрей Олександр Бортник призначається духівником церкви для усіх лікарень і шпиталів Одеси і області. Ієрей Олександр Філліпов одержав Указ про призначення опікуном для праці у стаціонарі та центрі для хворих на ВІЛ – СНІД. Морським капеланом УАПЦ на Півдні України призначений о.Петро Мартьянов.
 о.Петро Мартьянов, о.Олександр Бортник та брат Василь Тішаков відвідали та помолилися у Кафедральному Андріївському Соборі.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X