Новини
11.06.2006 Предстоятель УАПЦ нагородив одеську Місію морякам


Українська Автокефальна Православна Церква стала першою з числа християнських церков в Україні, які залучені до капеланської опіки над моряками, яка відзначила плідну роботу Місії моряків в Одесі на чолі з капітаном Олександром Сорокіним.

Капелан УАПЦ для моряків о.Петро Мартьянов, у екуменічній меморіальній каплиці Святого Арх.. Михаїла в Одесі, з благословіння митрополита Київського і всієї України, Блаженнійшого Мефодія, Предстоятеля УАПЦ – передав Місії орден Андрія Первозванного.
 
За словами о. Петра Мартьянова, „протягом багатьох років в Одесі активно діє Місія морякам, яка має меморіальну каплицю. Саме тут відбуваються зустрічі з моряками, лунають молитви за мореплавців. Викликає надзвичайну радість той факт, що протягом кількох років у це служіння залучена і Українська Автокефальна Православна Церква.
Нинішня нагорода – це подяка за значні здобутки і допомогу працівникам моря з боку одеської філії Місії морякам та її керівника Олександра Сорокіна. Місія допомагає і родинам моряків”.

Олександр Сорокін висловив Предстоятелю УАПЦ особливу подяку за нагороду. „Ми сприйняли її як своєрідний аванс на добру співпрацю у майбутньому”, сказав керівник Місії морякам в Одесі.

Одразу після того як капелан УАПЦ для моряків о.Петро Мартьянов передав місії орден Андрія Первозванного – Олександр Сорокін взяв участь у засіданні Морського інституту. У цьому заході брав участь Голова асоціації капітанів Одеси пан Лапін та Голова асоціації лоцманів України, капітан Латипов. Вони висловили задоволення з приводу відзнаки УАПЦ та враження зацікавленістю церкви до морських справ.  

Як відомо, під час нещодавнього візиту до Одеси Предстоятель УАПЦ, Блаженній ший Мефодій відвідав каплицю Архистратига Михаїла та ознайомився зі здобутками капеланської роботи для моряків.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X