Новини
15.11.2004 То хто ж розколює Україну?

  Єпископ Кіровоградський і Олександрійський УПЦ МП повністю “поїхав” на Януковичу. Як стало відомо активістам “Пори” у Кіровограді, сьогодні єпископ Пантелеймон, проводячи службу Божу, відкрито агітував за “божого кандидата” Януковича. Конкретних аргументів на користь останнього у “святого отця” не було, тому він зупинився лише на поливанні брудом конкурента-Ющенка. Головні аргументи проти Віктора Андрійовича наступні: по-перше, він греко-католик, а ніякий не православний, по-друге, вся сім’я у нього – протестанти, і то – затяті, далі – ще потужніше, після приходу Ющенка – він закриє всі православні церкви, на базі Києво-Печерської Лаври та Почаївської Лаври будуть створені концентраційні табори для православних і так далі в тому ж руслі.
  Взагалі, московський патріархат дуже потужно включився до агітації за кандидата-бандита, аргументуючи освячення його на благі наміри Патріархом Володимиром.
За інформацією людей зі штабу провладного (є там ще люди, що працюють під примусом, але допомагають, хоча б інформацією), фінансування роботи місцевих штабів, підкуп членів ДВК та ТВК, розповсюдження брудної агітації проти Ющенка (зберігання на церковних складах) теж відбувається через структури Пантелеймона і місцевих церков московського патріархату.

http://www.silanaroda.com/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X