Новини
13.06.2006 УАПЦ в Одесі не забуває і про важко хворих


У День Святого Духа літургію у храмі Воскресіння Христового відслужили о.Михайло Кушнір, о.Олександр Бортнік та о.Петро Мартьянов.
Цього ж дня протоієрей о.Олександр Бортнік та протоієрей Петро Мартьянов відслужили водосвятний молебень у мамологічному відділенні Одеського обласного онкологічного диспансеру. Відбулася зустріч та дружня бесіда з лікарями диспансеру. Священики зайшли у кожну палату і привітали хворих з великим православним святом Трійці. Вони відповіли на чимало запитань під час дружніх бесід з пацієнтами лікарняного закладу та запросили їх на чин освячення каплиці Української Автокефальної Православної Церкви Божої Матері Всецариці, який відбудеться 14 червня о 11.00  у приміщенні диспансеру.
Обладнання каплиці завершили. Її настоятелем, згідно з Указом підписаним митрополитом Київським і всієї України, Блаженнійшим Мефодієм, Предстоятелем УАПЦ, призначений протоієрей о.Петро Мартьянов. Він же буде опікуном для хворих онкодиспансеру.
12 червня о.Петро Мартьянов та о.Олександр Бортнік відвідали і відділення „швидкої допомоги” Одеської обласної дитячої лікарні у міському районі „Слобідка”. Тут вони молилися за зцілення травмованих дітей, спілкувались з батьками. Усіх присутніх (батьків, дітей та чергових лікарів) привітали зі святом Трійці.
Нині вже вирішеним є питання про виділення УАПЦ каплиці для духовної  опіки над діточками. Настоятелем каплиці Свв.Петра і Павла призначений протоієрей Олександр Бортнік.
З нагоди Дня Святого Духу святочна Служба Божа відправлена і у Кафедральному Соборі УАПЦ Юрія Переможця. Її очолив настоятель Собору о.Анатолій Кореньков у співслужінні о.Ярослава Бугринця та о.Олександра Філіппова. Серед тих хто молився був і послушник, брат Василь Тішаков.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X