Новини
15.11.2004 Московський Патріархат на Одещині відверто агітує за Януковича та поширює листівки з брехнею про Ющенка

  Активісти штабу «Наша Україна» у Білгород-Дністровському районі, Одеської області виявили у Свято-Вознесенському Соборі УПЦ Московського Патріархату виявлені понад  тисяч 10 листівок проти кандидата на посаду Президента України Віктора Ющенка.
У листівках, які не мають вихідних данних, Віктора Ющенка називають «прихильником розкольників і ворогом православ»я», а його дружину Катерину Чумаченко «агентом ЦРУ». Тут є і заклик підтримати на виборах «православного Президента Віктора Януковича».
  У Білгород-Дністровському подібні листівки були розклеєні і біля входу до  Свято-Михайлівської церкви.
Тим часом, одеський міський штаб Віктора Януковича нині активно займається поширенням звернення митрополита Одеського і Ізмаїльського УПЦ Московського Патріархату Агафангела із закликом підтримати на виборах провладного кандидата.
За словами народного депутата України, лідера Партії захисників Вітчизни, «подібні агітаційні та наклепницькі матеріали нині активно поширюють у Києві, Запорізькій області та у інших регіонах. Маємо факт відвертої участі церкви у політичному житті країни.
  Віктор Ющенко є православним христианином і інформація про закриття храмів будь якої конфесії, після його перемоги на виборах, є великою брехнею».

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X