Новини
17.06.2006 До України привезли ікону, яка плаче кров'ю IV групи До України привезли ікону, яка плаче кров'ю четвертої групи. Образ прибув до обласного центру на прохання митрополита Луганського і Старобельського Іоанникія.

У історії православ`я ще не було випадку, щоб з скромної ікони, віддрукованої на звичайному картоні, сочилася жива людська кров. Господиня Державінської ікони Спасителя - матінка Ангеліна (у миру Антоніна Іванівна Єфімова - мешканка села Державіно Бузулукського району Оренбургської області РФ) розповіла, що таємничі дивні речі з іконами в її будинку відбувалися і раніше. До появи лику Спасителя у Єфімових мироточили не мало не багато 32 ікони. У 1999-ому замироточив і лик Христа.

- Того ранку, - згадує матінка Ангеліна, - до мене приїхали паломники. Попросили дозволу помолитися і одержати миро. Поки йшла служба, я була на кухні. Внуків в школу збирала. А потім заходить батюшка і питає: «Ви це бачили?!» На обличчі і благословляючій правиці, а потім і на лобі образу Христа несподівано стали з'являтися дрібні плями червоної рідини. - Я спочатку не повірила. Говорю: «Може, фарба?» А потім налетіли мухи – пити кров. Дивна рідина поводилася як справжня кров: згущувалася, а потім перетворювалася на струпи. Поступово плями, трохи помітні спочатку, стали збільшуватися в розмірах, повільніше сохнути. Їх ставало все більше і більше. Звістка про це миттєво облетіла все Поволжжя і Приуралля. Священнослужителі Самари негайно організували проведення відповідної біохімічної експертизи. Її результати підтвердили те, що здавалося неймовірним - ікона дивним чином виділяє справжню людську кров! Гематологи навіть встановили групу крові – IV (аналогічна - на кровопідтьоках плащаниці Турину). З тих пір матінка Ангеліна з Державінською іконою Спасителя встигли об'їхати ледве не всі єпархії Росії і Білорусі. І скрізь до чудотворного образу прикладалося немало хворих. Зафіксовано безліч зцілень, пише УНІАН.
 
http://www.gpu-ua.info/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X