Новини
17.08.2006 Святкування річниці Незалежності розпочнеться молитвою за Україну


КИЇВ — Керівництво України запросило провідників християнських конфесій молитвою у Софійському соборі за участю Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради розпочати святкування Дня Незалежності. Про це повідомив радник Президента Маркіян Лубківський, передає ProUA з посиланням на «Українську правду». Про участь представників інших релігій – не відомо.

„Ми сподіваємося, на участь у цьому надзвичайно важливому та об’єднавчому заході представників всіх християнських церков навіть тих, які мають певні застереження щодо участі у таких заходах”, - сказав М. Лубківський.

«Після молитви за Україну під дзвін дзвіниць Софіївського собору Президент виходить з собору і займає місце на трибуні. Після цього відбудеться виконання державного гімну, прохід роти почесної варти, потім планується звернення президента до українського народу», - сказав представник Секретаріату Президента.

За його словами, з 12 до 13 години запланована участь Віктора Ющенка та інших високопосадовців в урочистостях на Майдані Незалежності, зокрема, у церемонії підняття державного прапору.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X