Новини
17.11.2004 Святе причастя тільки для прихильників Януковича або почім опіум для народу!

       Після першого туру голосування довготермінові спостерігачі КВУ в округах Черкащини почали констатувати масову і брутальну навалу передвиборчої агітації (в тому числі і чорного піару з розпаленням міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі), яка виходила від священиків та активних прихожан приходів УПЦ Московського патріархату. В храмах стоять агітатори в синьо-білих шарфах роздаючи агітки, які спрямовані на дискредитацію кандидата В.Ющенка. Невже святі отці забули Христа, який вигнав з Храму Єрусалимського міняйл і торгівців, сказавши „Богові – богове, кесареві – кесареве?” Невже немає в Законі „Про вибори Президента України” статті 3 з частиною 4, яка забороняє надавати привілеї кандидатам або виборцям за релігійною ознакою? Невже ця норма не спирається на Конституцію, згідно якої держава і церква не втручаються в справи одна одної, а громадянам дана свобода совісті і віросповідання? Невже, врешті, Ющенко не належить до тієї самої церкви, яка виставляє його ледь не Антихристом?
        Метастази беззаконня, корупції, зневаги до свого народу охопили майже всі сфери суспільства, але церква довгий час була тим інститутом, якому люди довіряли найбільше. І от тепер ясно, що одна з найбільш значущих її конфесій забувши про Закон людський і Закон Божий вийшла на криву стежку обману і залякування виборців. Повідомлення про агітацію в церквах і дискримінацію тих, хто не підтримує Януковича надходять з Умані, Чигирина, Черкас, багатьох сіл і містечок нашої області. І тепер навіть традиційним прихильникам канонічного православ’я стає боляче і огидно за те, що вони бачать. Думка про єдину помісну церкву, яка б не виконувала політичні замовлення з-за кордону все частіше відвідує прихожан.
        До речі, щойно дізналися, що в допомозі нужденим відмовляє і "Червоний хрест", мотивуючи це тим, що село (Тіньки Чигиринського району) голосувало в першому турі за Ющенка. Приплили.


Матерiал додано:
Юрій Сас, "Політична Україна", Черкаська обл.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X