Новини
27.08.2006 УАПЦ в Одесі прохає захисту від свавілля Київського Патріархату Громада вірних Кафедрального Собору  Юрія Переможця Української Автокефальної Православної Церкви звернулася з листом до прем”єр-міністра України Віктора Януковича.
Автори звернення розповіли про усі перевіряння, які випали на їхню долю від єпископа Одесько-Балтської Єпархії УПЦ КП Якова (Макарчука). А це і напади на храм, погрози членам десятки, провокування протистояння з місцевими правоохоронними органами, численні позови до суду.
„Нині триває судовий розгляд за сфабрикованими та брехливими документами Владики Якова і священика Валентина, який синодом Московського Патріархату був позбавлений усіх ступенів священства і має два прізвища – перше – Баблюк Валентин, друге – Сенецький Валентин. Він має і два паспорти, що суперечить чинному законодавству. Про це знає Владика Яків, який покриває усі його справи і навіть фальшиве свідоцтво, яке видав керівник обласного управління у справах релігії пан Сенчук”.
Громада прохає Віктора Януковича „сприяти відновленню справедливості. Члени громади та настоятель храму о.Анатолій Кореньков  втомилися від переслідувань, погроз з боку Якова з метою заволодіння документами на власність Кафедральним Собором УАПЦ в Одесі. Нас принижують морально і фізично, не дають займатися справами милосердя заради допомоги усім хто потребує підтримки.
Допоможіть поставити на свої місця представників адміністрації, які втручаються у між церковні справи. Без вашого втручання ми не здатні поставити їх на місце”.
Під зверненням підписалися члени храмової десятки Кафедрального Собору УАПЦ.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X