Новини
30.08.2006 В.о. прокурора Одеси віддасть квартиру дітям? Діти та Галина Мартинова у новій  квартиріПротистояння навколо отриманої, в порушення чинного законодавства, елітної квартири виконувачем обов‘язків прокурора Одеси Сергієм Даніліним, схоже закінчилося. Минулу ніч діти спали на новому місці.

Щоправда, потрапити до тепер вже свого дитячого будинку сімейного типу, їм було нелегко. Прокурорський чиновник віддавав з боєм кожний рубіж. Першим - були броньовані, а потім ще і скляні двері.

Від застосування активного спротиву  жінкам, які супроводжували дітей, Сергій Данілін втримався, тільки побачивши фото- і телекамери.

Заступник начальника міської служби у справах дітей Світлана Оніщенко висловила подив з приводу подібної поведінки. «Усі наші спроби вселитися в квартиру зустрічають опір. Вхідні двері зачинені, не дивлячись на те, що вже вся країна знає про скасування рішення, яким ця квартира надана працівнику прокуратури».

Але діти Галини Мартинової до свого нового дому таки потрапили.

Спротив жінкамБагатодітна мати висловила подяку за те, що міський голова Одеси Едуард Гурвіц потурбувався про долю маленьких дітей і рішення виконкому міськради оперативно виконали. „Тут дітям буде, звичайно, набагато краще і комфортніше жити. І місця тут багато для відпочинку та побуту. Я ще до кінця не вірю, що це сталося...”.

Опір дітям тривав до останнього. Син в.о. прокурора міста викликав міліцію. Але, коли вже і працівники правоохоронних органів, побачивши рішення міськвиконкому, заявили, що виселяти дітей не збираються, бо „це не їх компетенція” – Сергій Данілін повідомив, що „судитися з дітьми не збирається”. Щоправда, він ще не вирішив чи залишить дітям своє майно, оперативно звезене в нежилу квартиру за останні дві доби, і, швидше за все, через суд буде вимагати компенсації за проведений там ремонт.

Першу ніч з дітьми на новій квартирі провели начальник міської служби у справах дітей Тетяна Бурік та її заступник.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X