Новини
02.09.2006 Дмитро Табачник: „Влада Одеси дбає про інтереси громади” Серед почесних гостей святкування Дня міста, які тривають в Одесі від 1 до 3 вересня, є  віце-прем”єр міністр України з соціальних та гуманітарних питань Дмитро Табачник. Він впевнений, що вже сьогодні Одеса є одним з найбільш європейських куточків України.
 
Дмитро Табачник запевнив, що українська влада буде сприяти подальшому розвитку причорноморського міста.
„Це місто, без перебільшення, унікальне.
Сам я за фахом історик і хочу вам сказати, що протягом 19 століття, за своїми темпами розвитку Одеса випереджала усі величезні міста  на одній шостій частині суходілу. Тобто, промисловий потенціал, будівництво і населення Одеси зростали набагато швидше Києва, Москви і Санкт Петербургу.
Одеса дає нам виключно привабливий зразок міжнаціональної, міжетнічної і міжконфесійної гармонії. Тут разом мирно живуть православні, католики, іудеї, мусульмани.
Це унікальне місто, яке може бути туристичною загальноєвропейською перлиною загальносвітового масштабу”.

За словами віце-прем”єра України з соціальних та гуманітарних питань, вже сьогодні переважна більшість туристів, які прагнуть краще пізнати Україну, обов”язково планує свій маршрут виходячи з бажання побачити три міста – Київ, Одесу і Львів. „Мене це надихає. Тут завжди добра енергетика. Ми пам”ятаємо і про те, що Одеса є одним з найбільших освітніх та наукових центрів нашої країни. Саме тут творив перший український нобелевський лауреат, великий біолог Ілля Мечніков.
В Одесі дуже багато мирних зразків політичних поєднань. Як приклад, мер Одеси є членом партії Народний Союз „Наша Україна”. Більшість у Одеській міськраді належить Партії регіонів. Це гарний зразок мирного співіснування”.

Дмитро Табачник наголосив, що, на його думку, діяльність мера  Одеси є „одним з найкращих зразків гармонії турботи  влади саме про доручену їм, електоральною довірою, громаду”.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X