Новини
03.09.2006 Табачник назвав помилкою появу пункту про російську мову в програмі уряду У проекті програми Кабінету Міністра немає пункту про надання російській мові статусу державної. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник в прямому ефірі на радіо «Ера» в п’ятницю.

«Такого пункту в програмі діяльності уряду немає», - сказав Табачник. «Такого пункту немає навіть в проекті програми діяльності уряду. До журналістів потрапили підготовчі матеріали, щось на кшталт «технічного завдання», яке готувало Міністерство економіки. Це навіть не є ні проектом, ні концепцією», - наголосив віце-прем’єр.

Табачник відзначив, що в цьому технічному завданні були також інші суттєві помилки.

Як повідомлялося, в середу, 30 серпня, під час засідання Кабінету Міністрів журналістам було роздано прес-реліз, в якому зазначається, що в проекті програми діяльності, що розробляється урядом, на 2006-2011 роки була теза про «послідовне відстоювання свободи у виборі мови спілкування і навчання, визнанні російської мови другою державною мовою в Україні».

Глава Секретаріату Президента Олег Рибачук переконаний, що Кабінет Міністрів України не добиватиметься надання російській мові статусу державної.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна», «Корреспондент.Net»

http://ua.proua.com/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X