Новини
04.09.2006 В Одесі обговорювали місце і роль релігійних організацій ОДЕСА – 30 серпня 2006 р. у приміщенні Управління внутрішньої політики Одеської міської ради відбулася зустріч керівника Управління і секретаря комітету з культури і духовності Одеської міської ради Н.О.Чайчук з керівниками релігійних організацій та конфесій міста. Були присутні представники практично всіх християнських об\'єднань міста, а також представники юдейських і мусульманських громад Одеси, Спільноти Свідомості Крішни. Про це повідомляє прес-служба Одесько-Сімферопольської єпархії РКЦ.

На зустрічі обговорювали місце і роль релігійних організацій у відродженні Одеси, взаємодію з громадськими організаціями міста, координацію соціального служіння церков.

Керівники релігійних організацій звернулися до складу депутатів Одеської міської ради з проханням провести в Одесі незалежне соціологічне дослідження світоглядних і релігійно-конфесіональних пріоритетів населення Одеси.

У зв'язку з обговоренням генерального плану розвитку м. Одеси представники християнських громад міста звернули увагу міського голови і депутатів міської ради на необхідність обліку духовних потреб одеситів і закликали запланувати надання різним конфесіям земельних ділянок для зведення нових церковних споруд.

Учасники зустрічі звернулися до секретаря комітету з культури і духовності
Одеської міської ради Н. О. Чайчук із проханням організувати найближчим часом зустріч представників релігійних організацій міста з керівником комітету депутатом Р. Н. Скомарохою.

http://www.risu.org.ua/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X