Новини
06.09.2006 Ю.Павленко підтримує духовний ріст школярів КИЇВ — Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко підтримує експеримент київської влади з упровадження вивчення предмета «Християнська етика» в столичних школах з 1-го класу. Про це 5 вересня повідомила газета «Молодіжна правда».

«Я абсолютно підтримую цей експеримент», – заявив він на прес-конференції у Києві.

Міністр також висловив впевненість в успішному завершенні цього експерименту. «Я впевнений, що зрештою будуть задоволені і діти, і батьки, і педагоги», – сказав він.

Експеримент з введення курсу християнської етики в школах є «позитивним фундаментом для духовного росту учнів середніх шкіл», – зазначив Павленко.

Як повідомлялося, уроки християнської етики в українській культурі будуть введені для першокласників з 1 вересня як експеримент у 100 київських школах з 527-ми. Раніше міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко висловив думку про передчасність проведення в Києві експерименту з введення уроків християнської етики в першому класі. Він нагадав, що Міносвіти рекомендувало вводити цей урок у 5-6 класах, коли в учнів вже є деяка база з суспільних предметів.

http://www.mpravda.com/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X