Новини
07.09.2006 Польща прагне активізували співпрацю В Одесі триває фестиваль польського кіно. Серед його поважних гостей були  знаний у цілому світі кінорежисер Кшиштоф Зануссі, представники муніципалітету Лодзя.

06 вересня з польською делегацією мав дружню зустріч Одеський міський голова Едуард Гурвіц.

Як стало відомо, Кшиштоф Зануссі побував в Одесі вже тричі. Він особливо відзначив, під час спілкування з місцевими журналістами, позитивні зміни які сталися в українському причорноморському місті протягом останніх двох років.

Факт проведення саме в Одесі фестивалю польського кіно відомий польський режисер пояснив тим, що „тут є справжній глядач”.

Гості з мерії Лодзя висловили готовність найближчим часом організувати у Польщі кілька презентаційних фестивалів українського кіно, на яких, як запевнили гості, поважне місце займе продукція Одеської кіностудії. Тим часом, вони висловили сподівання, що влада в Україні зверне особливу увагу на проблеми розвитку вітчизняного кіно і надаватиме українським режисерам необхідну підтримку.

Підсумками проведеної у мерії Одеси зустрічі був задоволений і начальник управління культури і мистецтва Роман Бродавко.

„Була відверта розмова. Йшлося про перспективи співпраці з представником міста Лодзь, яка у найближчому майбутньому хоче провести музичні та кінофестивалі, виставки художників обох міст, організувати обмін між студентами. Обидві сторони прагнуть побудувати  стосунки між Одесою і Лодзем таким чином, щоби  співпраця була справді плідною”, повідомив  Роман Бродавко.

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X