Новини
20.11.2004 Отець Юрій Бойко: Купівля та продаж голосів - гріх перед БогомОтець Юрій Бойко: Купівля та продаж голосів - гріх перед Богом

Народний депутат України, священик православної церкви Юрій Бойко, закликав співвітчизників у день Святого Михаїла прийти на вибори і проголосувати за майбутнє України. "Святий Михаїл – покровитель столиці нашої України – Києва. Багато наших громадян у цей день зайдуть до храму, оскільки відчувають потребу в очищенні. Наші думки мають бути чистими і чесними і в момент голосування. Святий Михаїл обов’язково допоможе нам подолати сили темряви", - сказав отець Юрій Бойко. Він закликав членів дільничних та територіальних виборчих комісій бути чесними і відданими, бо він них залежить доля наших дітей і нашої держави. "Хай цей день увійде в нашу історію як день чесних виборів".

Він застеріг владу використовувати церкву у власних інтересах, адже "влада та ідеології змінюються, а церква лишається вічною". Отець Юрій Бойко висловив жаль, що у першому турі виборів не вдалося уникнути фальсифікацій, а також у тому, що президент Кучма відмовився підписати законопроект, що мав запобігти фальсифікаціям. "Ми маємо ганебну практику крадіжки голосів людей. Купівля та продаж голосів - гріх перед Богом. Бог все бачить. Тому маємо відмовитися від хабарництва та іншого злочинства, щоб нам потім не було соромно за зганьблену честь держави", - заявив Юрій Бойко.
http://www.razom.org.ua/ua/news/3707/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X