Новини
07.09.2006 Римо-Католицька Церква готова до співпраці з владою Одеси ОДЕСА — Про це заявив єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії, Броніслав Бернацький після зустрічі 6 вересня з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем. Він назвав проведену зустріч «конструктивною і плідною для обох сторін», – повідомляє Ігор Столяров.

«Католицька Церква хоче співпрацювати з міським керівництвом. Нинішня влада в Одесі робить надзвичайно багато для позитивного розвитку територіальної громади. Бачимо значні зміни на краще. Віруючі і духовенство нашої Церкви не бажають стояти осторонь і можуть допомогти у реалізації багатьох цікавих ідей. Я надзвичайно задоволений підсумками проведеної зустрічі і маю надію на продовження діалогу», – сказав єпископ Броніслав Бернацький.

Він повідомив, що на зустрічі з мером Одеси Едуардом Гурвіцем йшлося про можливості реалізації спільних проектів, зокрема, на підтримку безпритульних дітей з боку організації «Конкордія».

Йшлося про можливості виділення земельних ділянок та повернення колишнього церковного майна його власникам. Вирішено утворити спеціальну комісію за участю представників влади і Римо-Католицької Церкви для вирішення проблемних питань.

Броніслав Бернацький, серед іншого, сподівається на позитивне вирішення питання, яке стосується виділення окремого приміщення для розміщення управління Одесько-Сімфероплольської діецезії.

Єпископ РКЦ в Одесі схвально поставився і до діяльності Координаційної Ради духовно-світської злагоди при Одеському міському голові. Він підтримав ідею продовження її діяльності та висловив готовність виносити на розгляд учасників засідань Ради цікаві пропозиції.

Наступного тижня Одеський міський голова Едуард Гурвіц планує відвідати німецьке місто Регензбург, де відбудеться, серед іншого, його зустріч з Папою Римським Бенедиктом ХІІ.

http://www.risu.org.ua/ukr/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X