Новини
08.09.2006 Приміщення кафедрального собору УАПЦ в Одесі звільнили для УПЦ КП ОДЕСА — Близько сьомої години ранку 8 вересня до приміщення кафедрального собору УАПЦ Юрія Переможця прибула велика кількість працівників міліції (зокрема, і у цивільному одязі), автобус з працівниками спецзагону міліції та судові виконавці Суворівського району Одеси. Працівники міліції застосовуючи силу відкрили одне з вікон храму. Опинившись у храмі вони відчинили головні двері і запустили туди представників Київського Патріархату. Про це повідомляє Ігор Столяров.

За його словами, представників громади УАПЦ на територію храму не допускали. Судові виконавці відмовилися спілкуватися з ними та журналістами. Храм Юрія Переможця передали Київському Патріархату незважаючи на те, що Апеляційний суд Одеської області ще не розглянув скаргу вірних Української Автокефальної Православної Церкви на рішення Суворівського райсуду Одеси, яким храм вирішено повернути УПЦ КП. Попередню скаргу у вірних УАПЦ не прийняли, посилаючись на зроблені у ній помилки і необхідність доопрацювання, давши час на повторне подання до 18 вересня.

Як йдеться у повідомленні, священик УАПЦ о.Анатолій Кореньков вже другий день голодує на знак протесту проти порушення прав віруючих на справедливий суд. Він наголосив, що спроби повернути храм вірним УАПЦ триватимуть.

http://www.risu.org.ua/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X