Новини
09.09.2006 Київський Патріархат в Одесі захопив храм УАПЦ Працівники міліції лізли до приміщення храму через вікна...
Вони тримали барикади навколо Кафедрального Собору УАПЦ до пізньої ночі, певно очікуючи адекватну відповідь на свої антицерковні дії. Достатньо лише сказати наскільки складно було повернути послушнику УАПЦ Василю Тішакову власні речі. З нього вимагали розписки...
Представники УПЦ КП категорично відмовилися повертати духівництву УАПЦ Антимінс та ікону Юрія Переможця подаровану вірним церкви під час візиту до Одеси Предстоятеля УАПЦ, Блаженнійшого Мефодія.
„Представникам УПЦ КП було важко повірити у те, що УАПЦ не вдається до силових методів у питаннях міжконфесійних взаємин. Наше головне завдання молитва. Ми віримо, що Апеляційний суд Одеської області скасує рішення Суворовського райсуду Одеси, яким храм Юрія Переможця передали Київському Патріархату і ми повернемо приміщення у власність Української Автокефальної Православної Церкви”, сказав Адміністратор УАПЦ в Одеській області та місті Одеса о.Володимир Клебан.
Заборонений у служінні за далекі від православних канонів дії так званий „протоієрей” УПЦ КП Валентин Баблюк вигукував представникам УАПЦ буквально наступне: „Все, більше ви сюди не потрапите...” .
Його думку, у бесіді з представником прес служби УАПЦ в Одесі повторив і представник обласного управління у справах релігії, який із задоволенням споглядав за тим як представники розкольницької УПЦ КП захоплювали храм. Адміністратор УАПЦ в Одесі о.Володимир Клебан вважає, що „це яскраво свідчить про ангажованість представників обласних гілок влади. Ми будемо вимагати звільнення таких горе-чиновників із займаних посад. На відміну від УПЦ КП ми не провокуємо протистоянь з іншими конфесіями, а прагнемо допомагати звичайним одеситам. Настоятель Кафедрального Собору о.Анатолій Кореньков тимчасово буде служити Святу Літургію (щонеділі) у каплиці в Одеській обласній дитячій лікарні, яку планується освятити найближчої неділі”.
„Благаємо Мати Божу відновити справедливість і позбавити розкольників церковного майна”, таку молитву відтепер щодня виголошують у храмах і каплицях УАПЦ в Одесі і Одеській області.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X