Новини
11.09.2006 Депутат Одеської міськради – кращий християнський журналіст 2006 року Матушка Серафіма - кращий християнський журналіст 2006 року. Вона є автором п”ятнадцяти книжок на тему історії і сьогодення України та Української Православної Церкви.

 6 вересня 2006 року голова Національної Спілки журналістів України, пан Лубченко вручив настоятельці Свято-Архангело Михайлівського жіночого монастиря Української Православної Церкви, депутату Одеської міської ради, матушці Серафимі (Шевчик) відзнаку – Кращий християнський журналіст 2006 року.

Матушка Серафіма є автором п”ятнадцяти книжок на тему історії і сьогодення України та Української Православної Церкви. Вона назвала відзнаку Національної Спілки письменників України „високою нагородою”.

„Наше завдання – донести правду до усіх громадян України.
Є теми, які у цей бурхливий час, турбують кожну людину. Однією з таких тем є голодомор”.

Настоятелька Свято-Архангело Михайлівського жіночого монастиря в Одесі повідомила, що у Національній Спілці журналістів України особливо відзначили її книжку „Піст від диявола”.

Праця над книжкою, виданою з благословення Блаженнійшого митрополита Володимира, тривала більше двох років. За цей час автор уважно вивчив багато архівних документів, спогадів людей, які надходили до Одеси з усіх єпархій в Україні.

„Ми говоримо не лише про голодомор 1932- 33 років.
Нажаль, під час роботи над книжкою, я не мала відомостей про ще один – четвертий голодомор в Україні, який відбувався у роки окупації. Вже коли я працювала над темою про Велику Вітчизняну Війну – я побачила, що ця трагедія мала великі масштаби. Наприклад, у Харкові та інших великих містах України була масова загибель людей від голоду. Одеську область тоді це горе оминуло.
Слід віддати належне історичній правді. Ми повинні відкрито дивитися в очі своєму минулому не прикрашаючи і не політизуючи його”, сказала Матушка Серафіма.

Вона повідомила, що нині працює над новою книжкою присвяченою пам”яті Святителя Дмитрія

Ігор Столяров

http://www.odessa.ua/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X