Новини
12.09.2006 Міжнародний аеропорт «Одеса» пройшов процедуру сертифікації Світлана КобилянськаЯк повідомили у адміністрації Міжнародного аеропорту „Одеса”, успішно пройдена процедура сертифікації. Вона засвідчила, що аеродромне забезпечення відповідає усім необхідним вимогам Законодавства України про цивільну авіацію.
За результатами проведеної роботи отриманий сертифікат відповідності аеродрому першої категорії ICAO.
Як повідомила Генеральний директор Міжнародного аеропорту „Одеса” Світлана Кобилянська, отримані документи про сертифікацію засвідчують, що Міжнародний аеропорт Одеса здатен приймати повітряні судна  5 та 6 індексів, а саме: Іл - 62, ТУ – 154, ІЛ – 76, А – 320, В – 737, а також індексів 4 та нижче – ІЛ – 18, ТУ – 134, ЯК – 42, АН – 12, гелікоптерів усіх типів та більш легких повітряних суден.
Аеродром нині має штучну злітно-посадкову смугу, яка обладнана для точного заходу на посадку за 1 категорією ІСАО.
Для планування і проектування нових, значно удосконалених процесів, систем та послуг обслуговування пасажирів в аеропорту „Одеса” залучаються до співпраці підприємства ЧП „Енергостиль”, ДПТ НДІ ЦА „Украеропроект”. На комунальному підприємстві під час роботи враховують і результати досліджень проведених науковими організаціями цивільної авіації України.  

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X