Новини
23.11.2004 Християнські церкви України – з народом за Ющенка

На київському Майдані Незалежності було зачитано звернення керівників християнських церков України до народу. Спочатку священики нагадали всім присутнім біблійну заповідь "Не лжесвідчи".

"Отримавши зі ЗМІ повідомлення про попередні результати виборів Президента України та про події, пов’язані з цим, ми вважаємо своїм пасторським і християнським обов’язком заявити: Церква завжди була з народом, - говориться в заяві. – Так було в найбільш визначальні моменти історії, так є і зараз: Церква з народом!".

Церковні ієрархи висловили глибоку стурбованість несправедливим перебігом виборчої кампанії, а надто масштабними фальсифікаціями народного волевиявлення. "Ми будемо молитися за прихід справедливої влади в Україні", - обіцяють вони.

Пастирі звернулися до органу, чиїм обов’язком є забезпечення справедливих виборів, а також до судів різних рівнів, із закликом пам’ятати про відповідальність перед Богом і власною совістю за те, наскільки сумлінно вони виконають свої обов’язки.

Звернення підписали керівники Української православної Церкви Київського патріархату, Української греко-католицької Церкви, Церкви Віри євангельської, Римо-католицької Церкви в Україні, Української християнської євангельської Церкви та української Лютеранської Церкви.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X