Новини
19.09.2006 Відень може стати містом – партнером Одеси Одеського міського голову Едуарда Гурвіца відвідала делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Йозефом Маркусом Вукетичем. У її складі військовий аташе Томас Рапатс та група з 13 журналістів провідних австрійських видань (ORF Radio, News, Kurier, Die Presse).
 
Мета візиту – ознайомлення з перспективами розвитку Одеси та роботою міської адміністрації.

Міський голова Одеси розповів, що під час своєї першої каденції на посаді мера у 1994 році  перший закордонний візит він здійснив саме до столиці Австрії – Відня. Тоді, серед іншого, мова йшла про можливість встановлення  зв”язків між двома містами. Попередня домовленість була досягнута, але підписання угоди  так і стало реальністю. Нині переговори відновлені і є надія на те, що взаємини між Одесою і Віднем будуть оформлені як партнерські.

Нині у Одеси 38 міст партнерів і побратимів. Серед них великі міста Ліверпуль, Генуя, Марсель, Ванкувер, Балтімор, Стамбул, Хайфа, Нікозія, Йокогама.

Едуард Гурвіц під час спілкування з гостями висловив сподівання, що і австрійські інвестиції зроблять важливий внесок у справу відродження Одеси як сучасного європейського курортного міста.

В Одесі достатньо успішно працюють Австрійські авіалінії. Кілька австрійських інвесторів співпрацюють з адміністрацією морського торговельного порту. „Перспективи для розширення співпраці є”, вважає Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Йозеф Маркус Вукетич. На його думку, приїзд журналістів провідних австрійських видань дозволить розповісти потенційним інвесторам про можливості українського міста на березі Чорного моря.

У муніципалітеті Одеси повідомили про намір створити необхідні умови для залучення на причорноморські пляжі туристів з різних країн світу. Австрійська сторона висловила готовність надати допомогу у реалізації туристичних проектів.
 
Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X