Новини
28.09.2006 Помічник нардепа Олексія Козаченка по звирячому побив одесита День 2 серпня 2006 року виглядав цілком звичайним для одесита Олександра Жукова. Він провів кілька зустрічей зі знайомими і мав лише вирішити одне з проблемних питань за допомогою мобільного зв”язку, але телефон розрядився. Довелося їхати до кав”ярні „Баффало”, де після досить таки плідних переговорів Олександр Жуков у доброму настрої вже  повертався до власної автомашини з наміром їхати додому. До машини він так і не дійшов. Побачив ще двох давно знайомих дівчат, розмова з якими була хоч і нетривалою, але закінчилася достатньо трагічно. Мирній бесіді завадив невідомий молодик. Без запрошення він присів на стілець і запропонував дівчатам, яких побачив вперше у своєму житті, весело провести вечір. Відмова була для нього справою очікуваною і тому психологічний тиск посилювався. Подив дівчат змінився на жах, бо з кожною секундою поведінка молодика була більш агресивною і далекою від звичної для людини тактовності. Він хапав дівчат за руки...

Спроба Олександра Жукова зупинити невідомого молодика закінчилася для нього трагічно. У його обличчя були завдані кілька міцних ударів. У бік дівчат літали стільці. Все це кримінальне дійство супроводжувалося російською „трьохповерховою” нецензурщиною. Звіряче побиття припинилося лише після того коли на місце пригоди прибув знайомий одесита Олександра Жукова. Нападник спішно ретирувався і на автомашині „Мерседес” посміхаючись поїхав у невідомому напрямку.

Цього дня стан здоров”я Олександра значно погіршився. Він звернувся до лікарні, пройшов необхідні обстеження. Наслідки побиття шокували медиків. Кілька важких переломів на обличчі.

Він потребував термінового хірургічного втручання, екстреної допомоги.  

„Ніхто з медиків не міг повірити, що після такого жорстокого побиття людина здатна стояти на ногах, розмовляти...  ”, розповідає Олександр Жуков.

На операцію, зважаючи на її надзвичайну складність, погодився лише знаний в Одесі хірург, професор Анатолій Іванович Гулюк.   

Вона тривала шість годин. Були встановлені три титанові пластини, 16 шурупів.

Олександр Жуков пролежав у лікарні понад місяць. Кримінальну справу порушили лише після завершення усіх медичних обстежень.

Тим часом, злочинець перебував на свободі. Його пошуки результатів не мали. Допомогла випадковість. Олександр Жуков, майже через два місяці після скоєння злочину – 27 вересня, знов побачив нападника у кав”ярні „Буффало”. Цього разу оперативні працівники спрацювали швидко.

Саме після затримання стало відомо, що нападником є Олег Бронніков, помічник Олексія Козаченка, який нині знов став народним депутатом України і очолює Одеську обласну організацію партії Народний Союз „Наша Україна”.  

Через кілька годин після того як Олег Бронніков опинився за гратами – працівники правоохоронних органів відчули на собі шалений тиск. До Приморського райвідділу УМВС прийшли екс-депутат міськради Ястремський і нинішній депутат міськради Геннадій Чекіта (Одеська міськрада). Працівників міліції намагались переконати, що учасник звірячого побиття одесита Олександра Жукова любить дітей і свою сім”ю, є активістом партії („Наша Україна”) і взагалі „це політичне замовлення”. 27 вересня тиск на правоохоронні органи тривав до першої години ночі, а наступного дня відновився з восьмої ранку. Депутат  Геннадій Чекіта влаштував ледве не чергування біля приміщення Приморського районного відділу міліції в Одесі.

Начальник райвідділу, полковник міліції Микола Кравченко підтвердив факт затримання Олега Броннікова. За його словами, нині тривають допити і усі необхідні слідчі дії. Для нього обраний запобіжний захід – утримування за гратами.  „Затриманий буде відповідати за скоєні дії за всією повнотою українського Законодавства”, запевнив Микола Кравченко.  

Справа ця набуває в Одесі розмаху справжнього політичного скандалу. Це і не дивно, адже учасник звірячого побиття має відношення до народного депутата України Олексія Козаченка, який так само нині має проблеми з українським законодавством. Нещодавно Генеральна прокуратура України скасувала рішення про закриття кримінальної справи за фактом вбивства 24-річного мешканця с.Кучурган, Роздільнянського району, Одеської області Олексія Жеребка. Саме у цій справі фігурує Олексій Козаченко. Мати Олексія обвинувачує нинішнього нардепа у смерті її сина, який помер  від вогнепальних поранень завданих з незареєстрованої зброї.  

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X