Новини
03.10.2006 Християнські церкви в Одесі привітали Василя Онопенка з обранням на посаду голови Верховного Суду України „Духовна Рада християн в Одеській області, яка займається відродженням  духовності і добродійністю в Одеському регіоні, приєднується до багатьох поздоровлень, які Ви зараз одержуєте”, йдеться у привітальному листі.
„З Вашим призначенням, йдеться далі у листі, ми пов'язуємо величезні надії на відродження в Україні справедливого Суду і дотримання божественних принципів правосуддя, на перемогу здорового глузду і просування демократії.
Звертаючись до суддів землі, Бог говорить: «Давайте суд бідному і сироті; пригноблюваному і убогому надайте справедливість; позбавляйте бідного і убогого; рятуйте його з руки нечестивих» (Псалом 81:3,4).
Ми дякуємо Господу за почуті молитви і, сподіваємося, що Ваша робота на благо України і в славу Бога буде благословенною”.
Лист підписали, серед інших, єпископ Броніслав (Бернацький), ординарій Одесько-Симферопольської диєцезії РКЦ,  Ростислав Крижанівський – ректор Християнського Гуманітарно-Економічного університету в Одесі, Олександр Чернега – секретар Духовної Ради християн в Одеській області, Сергій Крученик – Старший пресвітер Християн Віри Євангельської в Одеській області, Володимир Каштелян – Старший пастор  церков Адвентистів сьомого дня по Одеській області та інші.
Окреме привітання Голові Верховного суду України Василю Онопенку надіслав і Адміністратор УАПЦ в Одеській області о.Володимир Клебан.  

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X