Новини
04.10.2006 Екс-керівників Ананьївського р-ну притягнуть до відповідальності Співробітниками прокуратури Ананьївського району Одеської області виявлені факти зловживань посадовими особами Ананьївської райдержадміністрації та Ананьївської районної ради.

Так, протягом 2004 року проведений демонтаж водяних та газових мереж отриманого в оренду військового містечка №15, які в подальшому були реалізовані в якості металобрухту та використані для будівництва особистих житлових будинків.

Також, проведений демонтаж двох водонапірних веж „Рожновського”, які наділі використані при ремонті водогону м.Ананьїва, за що незаконно отримані з районного бюджету кошти у сумі 150000 гривень.

26.05.2006 року за вказаними фактами прокуратурою Ананьївського району порушені кримінальні справи з ознаками ОЗУ за ознаками складу злочинів, передбачених ст.. ст. 191 ч.5 та 209 ч.3 Карного Кодексу України.

Тривале розслідування кримінальних справ у обласній прокуратурі пояснюють проведенням довгострокових судово-бухгалтерської та судово-будівельної експертиз, йдеться у листі підписаному начальником слідчого управління прокуратури Одеської області, радником юстиції О.Будейним надісланому на ім’я Володимира Сєдова.

Екс-голова Ананьївської райдержадміністрації, лідер місцевої організації НСНУ, а нині помічник (на громадських засадах) народного депутата України Євгена Гірника - Володимир Сєдов не шкодує за вже втраченою посадою керівника району. Він переконаний, що його працю у райдержадміністрації не можна вважати втраченим часом, адже вдалося довести до логічного завершення чимало резонансних справ. Серед останніх здобутків – порушення Одеською обласною прокуратурою кримінальної справи за фактами зловживання посадовими особами Ананьївської райради:

„Хочу сказати, що у Ананьївському районі у 2002 – 2004 роках крали не десятками чи сотнями тисяч. Крали мільйонами. Знищені військові містечка, потужні комплекси. Обласна прокуратура порушила кримінальні справи за ознаками злочинів, які передбачають покарання позбавлення волі від 5 і більше років. Я зараз можу впевнено заявити, що у 2002-2004 роках у Ананьївському районі діяло організоване злочинне угруповання за участю посадових осіб.

Мені довелося піти з посади голови облдержадміністрації, але принцип: „Бандити будуть сидіти у тюрмах” я у Ананьївському районі я втілюю у реальне життя. Отож, нині чекаємо на судовий розгляд”, наголосив Володимир Сєдов.

Кореспондент Ігор Столяров: У Вас є надія, що справа дійде до суду і винні відповідатимуть перед законом?

Володимир Сєдов: Я прикладу усі зусилля, вже як помічник-консультант народного депутата України, для того щоби мали місце показові суди. Тішуся надією, що саме з Ананьївського району, Одеської області розпочнеться очищення України від тих хто, в принципі, з влади так і не пішов”.

Пан Сєдов стурбований тенденцією тиску, який посилюється в Одеській області на тих голів районних адміністрацій, які під час минулих Президентських виборів представляли виборчі штаби Віктора Ющенка:

„Ананьїв схоже був першою ластівкою у цьому ланцюзі тиску.
Наступними будуть Килія, Комінтернове, Роздільна, Сарата, Ширяєво...

Чиновників прихильних до Віктора Ющенка в Одеській області масово звільняють з посад.

Слід нагадати, що недовіру у Ананьївській районній Раді висловили навіть за умови моєї відсутності. Депутатам не потрібен був мій звіт. Парадоксальним є той факт, що я подав до районного суду позов на рішення депутатів райради, які висловили мені недовіру, але... минуло більше двох місяців і жодної реакції на моє подання немає”.

Голова Ананьївської районної організації партії Народний Союз „Наша Україна” Володимир Сєдов шокований фактом відсутності підтримки у його боротьбі від керівництва обласної організації НСНУ, зокрема народного депутата України Олексія Козаченка:

„Змушений сказати, що жодної підтримки з боку обласної організації НСНУ та її керівника мені не було. Навпаки, мені доводилося працювати всупереч.

Мені шкода, що працюючи від 2002 року керівником штабів Віктора Ющенка, я не отримав жодної підтримки чи захисту від однопартійців у обласному центрі. На прикладі інших партій неодноразово бачив, що там за своїх стоять стіною...”

Не зайвим буде зауважити, що досі не відповіли за скоєне і ті хто жорстоко побив доньку і дружину Володимира Сєдова.

Правоохоронні органи бездіють. Нападники досі на свободі. Тим часом, здоров”я дружини пана Сєдова, якій тривалий час довелося перебувати у лікарні, значно погіршилося.

Володимир Сєдов у листі до Голови Одеської облдержадміністрації Івана Плачкова стверджує, що з ним звели рахунки ті з ким він боровся у 2004 році: „Внаслідок цього я залишився безробітним, а працевлаштовувати „помаранчевих” голів рай адміністрацій ніхто в Україні нині не збирається. Це вже тенденція і це принизливо для нас – команди Президента. Нас сьогодні знищують за політичними мотивами”, - йдеться у листі.

maidan.org.ua
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X