Новини
04.10.2006 Одесі подякували за успішний прийом паломників - хасидів Представники ізраїльської тур фірми „Дерех Цадікім”, яка займається організацією релігійних туристичних турів в Україні, у листі надісланому на ім.”я  Одеського міського голови Едуарда Гурвіца подякували Генерального директора Міжнародного аеропорту „Одеса” Світлану Кобилянську за професіоналізм, успішний прийом і відправку паломників – хасидів.
„Рівень оперативності представників Одеського аеропорту значно перевищує аналогічну роботу їх колег з Борисполя та інших аеропортів України.
Ще ніде і ніколи оформлення пропускних документів для величезної кількості паломників (через Одесу прибули 3.500 осіб за півтори доби) не займало до 40 хвилин (для прикладу: Бориспіль – 2-3 години мінімум). Організація усіх авіарейсів так само була проведена вчасно  і все пройшло за умови відсутності жодної проблеми.
Згаданий позитивний резонанс робить, на наш погляд, дуже яскравою для Одеси перспективу розвитку туризму, в тому числі, релігійного”, йдеться у листі, який підписав Виконавчий директор „Дерех Цадікім” І. Габай.   

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X