Новини
04.10.2006 Кафедральний Собор Юрія Переможця в Одесі може знову повернутися у власність УАПЦ Триває протистояння між УАПЦ та УПЦ КП за власність на приміщення Кафедрального Собору Юрія Переможця Української Автокефальної Православної Церкви.
Вірних УАПЦ та настоятеля Собору о.Анатолія Коренькова незаконно позбавили права молитися у храмі.
4 жовтня у Суворовському районному суді Одеси розглянута заява про перегляд судового рішення від 27 липня 2006 року, яке стосується визнання недійсним угоди дарування та усунення перешкод у користуванні власністю, винесених стягнень матеріальної шкоди. Рішення це скасували.
Призначений попередній розгляд справи на 7 листопада 2006 року на 14.00.
Саме під час цього засідання має бути поставлена крапка у питанні про власність на приміщення розташоване за адресою Воробйова 36, дріб 1.
Настоятель Кафедрального Собору Юрія Переможця о.Анатолій Кореньков наголосив, що згадане рішення суду свідчить, що Бог почув молитви вірних Української Автокефальної Православної Церкви. „Справедливість буде на нашому боці”, сказав Він.
Нині о.Анатолій здійснює опіку над діточками звершуючи щоденні молитви у Одеській обласній дитячій лікарні.
Як стало відомо, ранком 4 жовтня у храмі Воскресіння Христового у с.Жовтень, Біляївського району, Одеської області, з благословення Адміністратора УАПЦ в області о.Володимира Клебана, священик о.Олександр Бортнік відслужив молебень за справедливе рішення суду. На молебні був присутній послушник Василь Тішаков та вірні УАПЦ.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X